o pivovare

náš tím

napíš nám

Imperial Madness 17° - DIPA
CHARAKTER

Imperial Madness 17° - V jedinečnom tanci je táto DIPA spájaná s povznášajúcim čínskym čajom Pu Erh a okúzľujúcimi limetkami, ktoré dávajú pivu magický dotyk. Studené chmelenie americkým chmeľom Citra, dodáva tejto pivnej fantazii jedinečnú dimenziu oslnivej šialenosti.

šťava z limetiek + čínsky čaj Pu Erh+ Citra (U.S)

IBU: 50 ALK:7.3% FARBA:svetlá

Separatista 14° - IPA
CHARAKTER

Táto IPka odhaľuje svoju výnimočnú povahu prostredníctvom jedinečného austrálskeho chmeľu Galaxy, ktorý vytvára základný pilier jej fascinujúcej arómy. Chmeľ Galaxy, sám o sebe hrdina chutí, prináša do tohto piva víchor marakuje a tropického ovocia. Jeho vôňa je výnimočná a nezameniteľná.

Galaxy (AUS) + Ekuanot(U.S.)

IBU: 40 ALK:6.1% FARBA:svetlá

Tropical Oasis 13.5° - DDH IPA
CHARAKTER

Uvarená podľa nápadov a odporúčaní oumelej inteligencie! Táto American Session DDH IPA s plato 13° je plná tropických chutí a aróm, ktoré vám pripomenú exotické dovolenky a osviežia vaše chuťové poháriky. Dvojnásobné chmelenie s použitím chmeľov Sabro, Azacca a Citra dodáva tomuto pivu silnú ovocnú chuť a vôňu. S IBU 17 ide o ideálne pivo pre tých, ktorí hľadajú niečo svieže a ovocné.

Sabro(U.S) + Azacca(U.S)+ Citra (U.S)

IBU: 17 ALK:5.6% FARBA:svetlá

Infinity DDH 15° - IPA
CHARAKTER

IPA, ktorá sa ponára do nekonečných výšin chutí. Táto Double Dry Hop IPA s americkým chmeľom Citra, ktorý v sebe nesie silu limetky, grapefruitu, pomaranča a tropického ovocia. Táto kombinácia citrusového osvieženia, sladkosti tropického ovocia a nižšej horkosti vytvára symfóniu, ktorá zanecháva nezmazateľnú stopu na vašom jazyku.

Citra (U.S)

IBU: 6 ALK:6.5% FARBA:svetlá

Foxy Rebel 15° - neIPA
CHARAKTER

Toto pivo prináša nižšiu horkosť, no s ohromnou dávkou chmeľu a bohatým podielom ovseného sladu, ktorý jemne zaokrúhľuje pocit v ústach. Chemelené trojicou amerických chmeľov - Citra, Centennial a Columbus - Foxy Rebel sa vyžíva vo svojom charaktere, ktorý je plný citrusových, kvetnatých tónov a sviežosti grepov a pomarančov, je úplne zradne ľahkopiteľné.

Citra (U.S) + Columbus (U.S) + Centennial (U.S)

IBU: 20 ALK:6.1% FARBA:svetlá

Bergamot 14° - fruit IPA
CHARAKTER

IPA plná vášne a neodolateľnej originality. Tento klenot je jednou z vlajkových lodí pivovaru, chmelený americkou Citrou. Vlna exotických chutí, ktoré sa líšia od všetkého, čo ste doteraz ochutnali. Hrdinsky kombinuje citrusovú sviežosť chmeľu s charakterom ovocia bergamot a jemným dotykom čaju Earl Grey.

Citra (U.S) + čaj Earl grey + šťava z Bergamotu

IBU: 40 ALK:6,2% FARBA:svetlá

Manu Tātā 14° - New Zeland IPA
CHARAKTER

Manu Tātā  v Maorijčine znamená "exotický vták." Je to New Zeland IPA s výraznými chuťovými tónmi chmeľov z Nového Zélandu, konkrétne odrody Nelson Sauvin a Wai-iti. Nelson Sauvin má silnú ovocnú chuť a vôňu, ktorá pripomína biele víno, alebo naprešované čerstvého hrozno alebo egreše a Wai-iti svieže citrusy, broskyňe a marhule.

Nelson Sauvin (N.Z) +Wai-iti (N.Z)

IBU: 43 ALK:6,3% FARBA:svetlá

Alpaca 13° - Session IPA
CHARAKTER

Klasické americké odrody Summit zanechávajú na jazyku tóny mandarínky, grapefruitu a pomaranču, zatiaľ čo Cascade, so svojím jedinečným kvetinovým a citrusovým charakterom, dodáva tejto zmesi nezameniteľnú vôňu. Pustite sa na dobrodružstvo s touto exotickou Ipou a okúzlite svoje zmysly jedinečným zážitkom!

Summit (US) + Vic. Casscade(US)

IBU: 40 ALK:5.6% FARBA:svetlá

Shark Biscuit 13° - Session IPA
CHARAKTER

Austrálska session IPA s výrazným zábleskom tropického ovocia. Táto chrumkavá lahôdka pre vaše chute je vyrobená s láskou a chmelom austrálskych odrôd Vic. Secret (s nádhernými tónmi tropického ovocia) a Enigma (s exotickou kombináciou tropického ovocia a lahodného liči). Táto osviežujúca vlna chuťového dobrodružstva vás prenesie rovno na pláže Austrálie.

Enigma (AUS) + Vic. Secret(AUS)

IBU: 40 ALK:5.6% FARBA:svetlá

Tornado 12° - APA
CHARAKTER

Priamočiara záležitosť z našej dielne, spravená na pitelnosť,chmelená americkou Citrou a Amarillom. Chute a vôňe typické pre Amarillo sú mandarínka, pomaranč, citrus, tropické ovocie a grapefruit. V tele piva je použité trochu jantárového alebo tzv. sušienkového sladu.

 

Citra (U.S.) + Amarillo(U.S.)

IBU: 40 ALK:5.2% FARBA:svetlá

Daybreak 11° - Session IPA
CHARAKTER

Na studené chmelenie bolo použité toľko chmeľu ako je u náš štandart pri IPÁch, išlo o americké chmely prevažne Ekuanot( nájdete vôňu melónu, manga, pomarančovej kôry, papáje, limetky či borovice.) s ďalšími chmeľmi. Trochu farby a sladovo karamelového charakteru, jemnú chuť sliviek a hrozienok v tomto pive robí anglický slad DRC.

 

Ekuanot (U.S.) + our secrets

IBU: 35 ALK:4.5% FARBA:svetlá

Summertime 11° - Session IPA
CHARAKTER

Veľmi pitelná letná záležitosť, na studené chmelenie bolo použité toľko chmeľu ako je u náš štandart pri IPÁch, išlo o americké chmely Citra(Aróma obsahuje prvky citrusov, tropického ovocia, kvetov a bylín), a v Ekuanote nájdete vôňu melónu, manga, pomarančovej kôry, papáje, limetky či borovice.)

 

 

Citra(U.S.), Ekuanot (U.S.)

IBU: 35 ALK:4.5% FARBA:svetlá

SVETLÉ PIVÁ

©2023 Hop Grup s.r.o.