o pivovare

náš tím

napíš nám

Maracuja Coconut Tango 10°
CHARAKTER

Maracuja Coconut Tango 10° - Ľahučký kyseláčik obohatený o marakuju a jemný dotyk kokosu. Toto pivo v sebe spája osviežujúcu kyselosť s tropickou slasťou. Je ako exotická výprava do zemí slnka a pláží. Vôňa sviežej marakuje sa lúči z každého dúšku, oživuje vaše zmysly a prebúdza vás k životu. Dotyk jemného kokosu dodáva tomuto kyseláčikovi plnšie telo piva, čím vytvára dokonalú rovnováhu.

 

 

 

maracujová šťava + kokos

IBU: 10 ALK:4,3% FARBA:svetlá

Cherry & Lime 12° - Fruit Sour
CHARAKTER

Divoký tanec chutí, ktorý vás zavedie do sveta višňovej vášne a osviežujúcej limetkovej sviežosti. Tento kyseláč je skutočnou exploziou ovocných rozkoší, kde sa višne a limetky spájajú do dokonalej harmónie.

višňová šťava + limetková šťava

IBU: 7 ALK:5.2% FARBA:červená

Levander Lime Tart 12° - Fruit Sour
CHARAKTER

Tento ľahučký kyseláčik v sebe nesie neodolateľnú vôňu levanduľových kvetov a sviežosť zrelých limetiek, čím stvára dokonalú symfóniu chutí. Vôňa kvetov vás obklopí a dotkne sa vašich zmyslov ako neviditeľný dotyk prírody. Svieže limetky pridávajú do tohto nápoja osviežujúci závan, ktorý vás bude obklopovať s každým dúškom.

levandulové kvety + limetková šťava

IBU: 7 ALK:5.2% FARBA:svetlá

Sour Crush 12° - Fruit Sour
CHARAKTER

Tento osviežujúci kyseláč je ako jedinečná explozia chutí, kde sa stretáva aróma manga s exotikou maracujovej šťavy. Je dokonalým spoločníkom pre horúce letné dni a ideálnym prostriedkom na oživenie vašich zmyslov.

 

maracujová šťava + mangové pyré

IBU: 7 ALK:5.2% FARBA:svetlá

KYSLÉ PIVÁ

©2023 Hop Grup s.r.o.