o pivovare

náš tím

napíš nám

Imperial Chocolate 20° - Imp. Stout
CHARAKTER

Do TOP5 naších obľúbených vecí zaručene patrí chuť a vôňa  kakaa. Bolo teda neodvratné, že sme si s ním jedno pivo vysnívali a nakoniec aj uvarili. Spája sa tu s delikátnou arómou vanilkových strukov marínovaných v karibskom rume a intenzívnej plnej chuti pražených sladov.

 

Challenger (U.K.) + our secrets

IBU: 40 ALK:7.7% FARBA:tmavá

Woodfire 14° - smoked Stout
CHARAKTER

Woodfire je vykúzlený s láskou a starostlivosťou, pričom využíva dva údené slady, ktoré sa používajú pri výrobe škótskych whisky. Tento zvláštny dotyk pridáva pivu jedinečný rozmer a hĺbku chutí. Sladové telo sa spája s ohňom, vytvárajúc nesmierne pútavý zážitok pre váš jazyk, pričom čokoládové tóny a príjemná oriešková chuť vám dotvárajú neodolateľnú paletu chutí.

 

Challenger (U.K.)

IBU: 35  ALK:6.4% FARBA:tmavá

Fade to Black 14° - Foreign Extra Stout
CHARAKTER

Pred 3 rokmi sme Milanovi sľúbili, že si môže u nás uvariť pivo, s ktorým vyhral v súťaži Biela Vrana 2020. Jeho čierno-čierny Foreign Extra Stout s 50 odtieňmi čiernej s názvom Fade To Black 14° zvíťazil v kategórii Foreign Extra Stout & Sweet Stout s 92 bodmi. Vďaka tomu, že si varenie s nadšením a poctivo odmakal v pivovare, je toto pivo od neho pre Vás na svete.

Challenger (U.K.)

IBU: 45  ALK:6.3% FARBA:tmavá

Irish Goodbye 13° - Irish Stout
CHARAKTER

Vytvorený v pravom írskom štýle. Skrýva v sebe chuťovú paletu praženého sladu, kávy a kakaovej nadýchanosti. A čo to znamená "Irish Goodbye"? Výraz "Irish Goodbye" je špeciálny termín, ktorý označuje neodmysliteľnú súčasť írskej kultúry - opustenie spoločenskej udalosti bez rozlúčenia. Je to skutočný zážitok, kedy odchádzate so záhadou a zanechávate ostatných v údivu.

 

East Kent Goldings (U.K) + Challenger (U.K.)

IBU: 33 ALK:5.7% FARBA:tmavá

TMAVÉ PIVÁ

©2023 Hop Grup s.r.o.